Ukázková vlna Na internetu se budete cítit jako ryba ve vodě

Proplouváte kolem realizovaných projektů. Můžete zde najít bannery, počítačovou grafiku nebo kompletní webové prezentace. Pokud vás má tvorba zaujme, budu rád, když mě kontaktujete a vydáte se se mnou do vln internetu. Jsem dostupný na info@janrybarik.cz nebo na telefonním čísle 739 636 061. 

Ukázková vlna

AMER SPORTS CR (září 2012)

AMER SPORTS CR - náhled

Světové číslo 1 na poli sportovního vybavení AMER SPORTS CR.
Pro společnost ppcpro.cz jsme s kolegou Davidem Urbáškem naprogramovali redakční systém a webové stránky společnosti AMER SPORTS CR.
Námi vytvořený redakční systém umožňuje spravovat slideshow, editovat stránky, nahrávat soubory, editovat kontakty a mnoho dalšího.

www.amersports.cz


Atlas - Adria (květen 2014)

Atlas-adria - náhled

Brněnská cestovní kancelář Atlas Adria potřebovala nové webové stránky. Vytvořili jsme zcela nový responzivní web s automatickým importem zájezdů ze systému Stovka. Všechny zájezdy se po importu dají dále upravovat v důmyslném readakčním systému.


www.atlas-adria.cz


Auto TUkas (červen 2012)

Auto TUkas - náhled

Ve spolupráci se společností JPM reklama s.r.o. jsem vytvořil webový portál pro pražskou společnost Auto TUkas, která poskytuje kompletní auto služby.
Portál je založen na systému Wordpress. Má práce spočívala v kompletním naprogramování všech funkcí portálu (filtrování vozů, slideshow atd.). Kolega David Urbášek vytvořil systém pro importování vozů přímo od výrobců (Škoda, Volkswagen).

www.tukas.cz


Běh do zámeckého vrchu - Software na měření času (květen 2011)

Zámeček - náhled

Každoroční akce pro atlety Běh do zámeckého vrchu potřebovala modernizovat postupy při získávání výsledků. Pro tuto událost jsem vyvinul software, který umožňuje registrovat závodníky do kategorií a po sléze měřit jejich výsledné časy. Po ukončení závodu software vytvoří výsledkové listiny. Další funkcí je možnost tisknout diplomy. Běh do zámeckého vrchu jsem podporoval i hardwarově. Poskytl jsem 2 notebooky a wifi router.


Běh do zámeckého vrchu - Web (květen 2011)

Zámeček - náhled

V rámci spolupráce s občanským sdružením Activity LA jsme vytvořili webové stránky pro reprezentaci výsledků a aktualit z běžeckého týmu – Activity running team. Web jsem nakódoval do XHTML a CSS. Dále jsem připravil šablonu pro redakční systém Wordpress. Grafický návrh webu zpracoval Radek Tejkl.

www.activityla.cz


Benepal a.s.

Benepal - náhled

Pro pardubickou společnost Benepal a.s. jsme v rámci seskupení Onemark.cz vyvinuli redakční a rezervační systém pro kompletní správu vzdělávacích kurzů. Na tomto systému jsem se podílel jako kodér HTML a CSS, dále jsem vytvářel některé funkce redakčního systému. Celý web je umístěn na našem hostingu.

www.benepal.cz


BK Kovotek

BK Kovotek - náhled

BK Kovotek je jedna z mnoha lanškrounských kovovýrob. Kvůli úbytku zakázek v období finanční krize se potřebovala více zviditelnit. Proto jsem byl požádán o vytvoření kompletní webové prezentace. Pro BK Kovotek jsem vytvořil grafický návrh. Po jeho akceptaci zadavatelem jsem návrh nakódoval do xHTML, umístil na web a zaregistroval do katalogů.

www.bkkovotek.cz


Easytask (červenec 2013)

Easytask - náhled

Pro společnost EF1 s.r.o. vyvíjeme s kolegou Davidem Urbáškem portál zaměřený na outsourcing. Easytask se zaměřuje na snadné vkládání poptávek a nabídek práce. V systému můžete jednoduše najímat zaměstnance, kteří mohou vykazovat reporty odpracované práce.
Systém je naprogramován v Nette framework a využívá Twitter Bootstrap. Celý web je responzivní.

www.easytask.cz


Delfínek (březen 2014)

Delfínek - náhled

Kompletní redesign webových stránek plaveckého klubu Delfínek. Design vytvořil Radek Tejkl. My jsme celý web naprogramovali, vytvořili responzivní verzi a nasadili redakční systém založený na Nette Framework. Pro responzivní prvky byl použit Twitter Bootstrap.

www.delfinek.cz


Dunetic (leden 2014)

Dunetic - náhled

Mikrostránka pro podporu prodeje v hlavním e-shopu Dunet.cz. Dunetic.com jsme vytvořili jako kompletní web v 7 jazykových verzích. Díky uživatelsky přívětivému redakčnímu systému je správa webu opravdu jednoduchá.

www.dunetic.cz


Epastorek (listopad 2011)

epastorek náhled

Internetový portál Epastorek.cz je portálem skupinky kamarádů, kteří milují cestování na kole. Portál obsahuje stovky tuzemských i zahraničních výprav, jež členové Epastorku absolvovali.
Tento portál vznikl na redakčním systému Wordpress. Vytvořil jsem grafický návrh z něhož jsem nakódoval kompletní šablonu. Dále jsem naprogramoval několik pluginů a zajistil export výprav ze starého webu.

www.epastorek.cz


JCEE s.r.o. (květen 2014)

JCEE  - náhled

JCEE s.r.o. je lanškrounská společnost zabývající se vývojem a výrobou jednoúčelových strojů.
Pro JCEE jsme provedli kompletní redesign webových stránek. Vytvořili jsme nový responzivní web ve dvou jazykových mutacích. Dále jsme implementovali náš redakční systém.

www.jcee.cz


Hejlův mlýn (leden 2014)

Hejlův mlýn  - náhled

Pro krásný rodinný penzion v Horní Čermné jsme vytvořili kompletní webové stránky v našem redakčním systému. Web obsahuje 3 jazykové verze - českou, anglickou a německou.

www.hejluvmlyn.cz


Fialky a orchideje

Fialky a orchideje náhled

Fialky a orchideje je webová prezentace zabývající se pěstováním fialek a orchidejí. Stránka je blogem mojí přítelkyně Kateřiny Matějkové. Zaznamenává do něj podrobnosti o vlastních rostlinách. Do budoucna plánuje rozšíření o diskusní fórum na toto téma.
Blog fialkyaorchideje.cz jsem postavil na Open Source redakčním systému Wordpress, pro který jsem vytvořil grafický návrh a následně upravil stávající šablonu.

www.fialkyaorchideje.cz


KSH-Data s.r.o. (červenec 2011)

KSH data - náhled

Lanškrounská softwarová firma KSH-data nás požádala o vytvoření webových stránek, které budou odpovídat moderním trendům a standardům. Zadání jsme vyhověli a připravili jsme webovou prezentaci s vlastním administračním rozhraním a řadou dalších webových rozšíření.
Tento projekt jsem kódoval do XHTML a CSS. Dále jsem programoval veškeré Wordpressové náležitosti webové prezentace.

www.ksh-data.cz


Lanškrounská kopa

Lanškrounská Kopa - náhled

Tradiční dálkový pochod Lanškrounská Kopa neměl po dlouhou dobu kvalitní webové stránky. V rámci uskupení onemark.cz jsme se rozhodli tento stav napravit. Vytvořili jsme zbrusu novou internetovou prezentaci a zaregistrovali novou doménu.
Můj přínos spočíval v programování a SEO optimalizaci. Ve finální fázi jsem pro tento web vytvořil rovněž několik krátkých video spotů.

www.lanskrounskakopa.cz


Loňská dovolená

Loňská dovolená - náhled

Internetovou stránku Loňská dovolená jsme vymysleli s přítelkyní. Chceme na ní publikovat naše zážitky a zkušenosti s dovolenými v ČR a v zahraničí. Postupně plánujeme rozšíření o komunitní část, kde by mohli návštěvníci vkládat info o dovolené podle našeho vzoru.
Stránku o dovolených jsem graficky navrhl a nakódoval (xHMTL, CSS). Dále pro ní vytvářím audiovizuální materiály.

www.lonskadovolena.cz


Palác Žofín

Palác Žofín - náhled

Palác Žofín je jedním z nejvýznamnějších pražských architektonických skvostů. V paláci Žofín se konají důležitá společenská setkání, kongresy, koncerty či plesy.
Internetový portál Paláce Žofín vznikl ve spolupráci se společností JPM reklama. Tento portál jsem kódoval do xHTML a programoval jeho speciální funkce. Pro správu obsahu byl zvolen redakční systém, který je založen na Open Source technologii Wordpress.

www.zofin.cz


Peng - hypoteční kalkulačka (květen 2013)

Peng - náhled

Peng.cz se zabývá zprostředkování hypoték. Vytvořil jsem grafický návrh hypoteční kalkulačky a naprogramoval funkce uživatelské části. O matematické funkce se postaral David Urbášek. Webové stránky obsahují administrační systém, v němž lze nastavovat parametry jednotlivých hypoték.
Web je vytvořen v Nette framework a využívá prvky z jQuery.

www.peng.cz


Podpora-alarmy.cz (leden 2013)

Informátorův obchůdek s alarmy - náhled

Webové stránky technické podpory e-shopu Informátorův obchůdek jsem zpracoval graficky. Vlastník e-shopu vyžadoval funkce - hromadný import schémat zapojení, správa reklamací a redakční systém pro snadnou správu obsahu. Jako redakční systém jsme zvolili náš vlastní (onemark.cz), který je modulární a snadno rozšiřitelný. Celý systém jsme rozšířili o správu reklamací a požadavků zákazníků. Vznikl tak CRM systém, který usnadňuje práci svému majiteli.

www.podpora-alarmy.cz


Projekční ateliér Němec (únor 2013)

Projekční ateliér Němec - náhled

Pro lanškrounský projekční ateliér jsme připravili webové stránky založené na našem redakčním systémem. Majitel stránek - Ondřej Němec může pohodlně přidávat obsah, reference a ukázky vlastní tvorby.
Redakční systém je naprogramován v Nette Framework a využívá ORM Doctrine.

www.panemec.cz


Rawela s.r.o.

Rawela - náhled

Rawela s.r.o. je společnost zabývající se lisováním kovů a plastů. Mezi další činnosti společnosti patří konstrukce nástrojů a forem. Firma má sídlo v Lanškrouně.
Stránky pro Rawela s.r.o. vznikly jako komerční zakázka internetového teamu OneMark.cz. Web www.rawela.cz jsem kódoval do xHTML.
www.rawela.cz


SKP-CENTRUM

SKP-CENTRUM - náhled

SKP-CENTRUM je pardubická nezisková organizace pomáhající lidem v tísní a osobám ohroženým sociálním vyloučením.
Internetová prezentace SKP-CENTRA byla vytvořena v rámci uskupení Onemark. Vzhledem k nízkému rozpočtu celého projektu, byla prezentace postavena na Wordpressu, který se osvědčil.
Pro tento web jsem vytvořil WP šablonu a upravil jsem několik Wordpressových pluginů tak, aby se daly co nejlépe použít.

www.skp-centrum.cz


Sporthotel Kurzovní (září 2012)

Kurzovní - náhled

Sporthotel Kurzovní je nejvýše položený hotel v České republice.
Webové stránky hotelu jsem naprogramoval pro společnost JPM reklama s.r.o.. Mým úkolem bylo vytvořit multijazyčný web založený na redakčním sytému Wordpress.
Pro tyto webové stránky jsem upravil několik wordpressových pluginů a dále jsem připravil automatický import obrázků z web kamery.

www.kurzovni.eu


Škeble Lanškroun (říjen 2012)

Škeble Lanškroun - náhled

Pro divadelní spolek lanškrounského gymnázia, v němž jsme působili, jsme vytvořili nové webové stránky.
Připravil jsem grafický návrh, který jsme s kolegou Davidem Urbáškem nasadili na redakční systém, jenž jsme vyvinuli.
Škeblím poskytujeme vlastní webhosting a pomoc se správou webu.

www.skeble-lanskroun.cz


Truhlářství Lanškroun

Truhlářství Lanškroun - náhled

Truhlářství - Michal Šembera je firma zabývající se nábytkářskou výrobou a to především výrobou kuchyní, kancelářského nábytku, vestavěných skříní, dětských pokojů a koupelnového nábytku
Webové stránky Truhlářsví Lanškroun jsem vytvořil podle Wordpressové šablony, kterou jsem graficky modifikoval.
Stránky jsou propojené s redakčním systémem Wordpress, jenž umožňuje velmi rychlé přidání fotografií do galerií.
Realizováno v květnu 2011

www.truhlarstvilanskroun.cz


Truhlářství Svitavy (červen 2012)

Truhlářství Svitavy - náhled

Svitavské truhlářství Bohuslava Borka nabízí výrobu kuchyní, skříní, dveří a mnohého dalšího.
Pro truhlářství jsem navrhl grafickou podobu webu, kterou jsem následně implementoval na náš vlastní redakční systém.
Pomocí redakčního systému je možné nahravát hromadně fotografie, spravovat stránky a přidávat fotky do slideshow.

www.truhlarstvisvitavy.cz


Vytiskni-to (červenec 2012)

Vytiskni-to - náhled

Službu pro hromadný tisk složenek a štítků na balíky Vytiskni-to jsme vytvořili pro pana Jiřího Chládka.
S Davidem Urbáškem jsme naprogramovali webovou aplikaci, která umožňuje uživatelům generovat PDF pro následný tisk na složenky.
Do aplikace lze vkládat bannery a generovat tak zisk z reklamy. Registrování uživatelé aplikace mají možnost si uložit často vyplňované hodnoty.

www.vytiskni-to.cz


Základní škola A. Jiráska (září 2012)

AMER SPORTS CR - náhled

Základní škola A. Jiráska je lanškrounská základní škola pro níž jsme vytvořili kompletní webové stránky s naším vlastním redakčním systémem.
Redakční systém umožňoje kantorům vkládat aktuality pro jednotlivé třídy, hromadně nahrávat obrázky a vytvářet domácí přípravy.
Pro základní školu zajišťujeme i webhosting pro webové stránky.

www.zsaj.cz